Експериментальна діяльність

Наказом Головного управління освіти і науки

від 28.12.2012 р. № 1096/0/210-11

«Про надання статусу експериментального навчального закладу

обласного рівня середній загальноосвітній школі

№ 94 м.Дніпра»

-       надано статус експериментального  закладу обласного рівня;

-     затверджено Програму його науково-дослідної роботи на період з 01.01.2012р.  по 01.09.2015р. з проблеми «Формування механізмів трансформації регіональної системи на основі принципів випереджаючої освіти для сталого розвитку»  за темою:

«Розробка системи розвитку інноваційної особистості на принципах випереджаючої освіти для сталого розвитку».

ТЕОРЕТИЧНИЙ АСПЕКТ СТАЛОГО РОЗВИТКУ

Додаток-презентація. (Виконавець: Кирпань Ю.М., директор школи).

КУРСОВИЙ ПРОЕКТ "Створення інтегрованого освітньо-виховного середовища на засадах сталого розвитку особистості" (Виконавець: Крамна В.В., заступник директора з НВР).

КУРСОВА РОБОТА в рамках регіонального проекту “Формування механізмів трансформації регіональної освіти на основі принципів випереджаючої освіти для сталого розвитку на термін 2009-2015рр.” (автор: Кирпань Ю.М.)

ТИЖДЕНЬ СТАЛОГО РОЗВИТКУ

МАТЕРІАЛИ ДО ТИЖНЯ СТАЛОГО РОЗВИТКУ

(підготували: вчитель хімії Жименко Н.М. та вчитель інформатики Толоконнікова С.А.)

ПРАКТИЧНЕ ВПРОВАДЖЕННЯ ЗАСАД СТАЛОГО РОЗВИТКУ

ПРОГРАМА СПЕЦКУРСУ "Сталий розвиток у побуті" (для учнів 6-8 класів загальноосвітніх навчальних закладів) авт.Таран Є.В.

ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ. Корисні поради (Робота директора школи Кирпаня Ю.М. в рамках реалізації програми "Випереджаюча освіта для сталого розвитку")

ВИХОВНІ ГОДИНИ та ПОЗАКЛАСНІ ЗАХОДИ

УРОКИ СТАЛОГО РОЗВИТКУ

Козацька фізкультхвилинка (відео). Створено учителем інформатики Толоконніковою С.А.

На уроках "МОЯ ЩАСЛИВА ПЛАНЕТА" (початкова школа)