Зимові канікули

 

 

Затверджую:

В. о. директора  школи                                      В.В.Крамна

 

ПЛАН ЗИМОВИХ КАНІКУЛ

комунального закладу освіти

«Середня загальноосвітня школа № 94» Дніпровської міської ради

з 26.12.2017 року по 14.01.2018 року

 

Дата

Назва заходу

Місце проведення

Час

Категорія дітей

Відповідальний

26.12.2017

  вівторок

                                                                             1-4 класи

Мультгодина «Новорічний серпантин»

 

 

 

 

Конкурс малюнків «Зимова казка»

навч. каб.

 

 

 

 

 

навч. каб.

10.00

 

 

 

 

 

11.00

2-4 класи

 

 

 

 

 

1А, 1Б класи

Фаріон Л.В.

Єрмакова Л.Б.

Меланич Н.П.

Кваша В.П.

Лагутіна Г.О.

Лукашевич Н.Л.

Неклеса І.В.

Гріхно Н.О.

                                                                             5-8 класи

Індивідуальна робота соціального педагога

Гурток «Бісероплетіння»

Робота комп’ютерного класу

 

Індивідуальна робота з мови

Веселі старти

Гурток з бадмінтону

Заняття «Дебати»

навч.каб.

 

навч.каб

каб. інформатики

навч. каб.

спортзал

спортзал

навч. каб.

10.00

 

11.00

11.00

 

10.00

13.00

15.00

13.00

 7 класи

 

гуртківці

6 класи

 

5 клас

5-8 класи гуртківці

гуртківці

Класні керівники

Жименко Н.М.

Артем’єва Н.Г

Толоконнікова С.А.

 

Щетініна О.Г.

Крижановський В.М.

Урбанов О.Є.

Дмитренко Т.В.

                                                                          9-11 класи

Робота музею «Мамина світлиця»

Гурток з тхеквондо

музей

спортзал

11.00

17.00

11 клас

9-10 класи

Євдокимова Н.П.

Фоміна В.В.

27.12.2017

середа

1-4 класи

Заняття «Новорічне орігамі»

 

Заняття «Умілі ручки»

 

 

 

Гурток Східні танці»

навч. каб.

 

навч. каб.

 

 

 

акт. зала

10.00

 

11.00

 

 

 

12.00

2А,2Б класи

 

3-4  класи

 

 

 

гуртківці

Єрмакова Л.Б.

Лукашевич Н.Л.

Меланич Н.П.

Фаріон Л.В.

Лагутіна Г.О.

Кваша В.П.

Мальцева О.В.

5-8 класи

Спортивні змагання «Веселий Дід Мороз»

 

Бібліотечна година «Новий рік в країнах світу»

Індивідуальна робота психолога,

соціального педагога

Гурток «Промінчик»

Індивідуальна робота з історії

Гурток «Позитив»

спортзал

 

 

бібліотека

 

навч. каб.

 

навч. каб

навч. каб.

акт. зала

10.00

 

 

10.00

 

11.00

 

12.00

10.00

15.00

5-6 класи

 

 

7 класи

 

діти СЖО

 

гуртківці

8 класи

гуртківці

Класні керівники

Крижановський В.М.

 

Барабаш Л.І.

Класні керівники

Сейдаметова С.Ш.

Жименко Н.М.

Сьоміна Н.П.

Дмитренко Т.В.

Радченко Н.Ю.

                                                                           9-11 класи

Заняття з футболу

 

Робота музею «Мамина світлиця»

Робота комп’ютерного класу

спортзал

 

музей

каб. інформатики

14.00

 

13.00

12.00

9-11 класи

 

екскурсоводи

9 клас

Крижановський В.М.

 

Євдокимова Н.П.

Толоконнікова С.А.

28.12.2017

четвер

1-4 класи

Заняття «Веселі нотки»

 

Бібліотечна година «Різдвяна подорож»

 

 

 

навч. каб.

 

навч. каб.

 

 

 

10.00

 

11.00

 

 

 

2А, 2Б класи

 

3 - 4 класи

 

 

 

Єрмакова Л.Б.

Лукашевич Н.Л.

Меланич Н.П.

Фаріон Л.В.

Лагутіна Г.О.

Кваша В.П.

Барабаш Л.І.

                                                                            5-8 класи

Робота музею « Мамина світлиця»

 

 

Гурток «Бісероплетіння»

Індивідуальна робота психолога

Гурток «Промінчик»

 

Підготовка до Вертепу

 

Гурток з бадмінтону

музей

 

 

навч. каб.

навч. каб.

акт. зала

 

навч.каб.

 

спортзал

10.00

 

 

11.00

11.00

10.00

 

12.00

 

15.00

5-7 класи

 

 

гуртківці

діти СЖО

гуртківці

 

10-11 класи

 

гуртківці

Євдокимова Н.П.

Шапошник В.В.

Щетініна О.Г.

Артем’єва Н.Г.

Сейдаметова С.Ш.

Сьоміна Н.П.

 

Євдокимова Н.П.

Щетініна О.Г.

Урбанов О.Є.

                                                                                   9-11 класи

Заняття з футболу

 

Секція з тхеквондо

 

Робота комп’ютерного класу

спортзал

 

спорзал

 

навч. каб.

14.00

 

17.00

 

10.00

9-11 класи

 

Гуртківці

 

10 клас

Крижановський  В.М.

 

Фоміна В.В.

 

Толоконнікова С.А.

29.12.2017

   п’ятниця

1-4 класи

Мультгодина «Новорічна подорож Маші та Віті»

 

Конкурс «Новорічне янголятко»

 

 

Заняття «Вивчення колядок та щедрівок»

навч. каб.

 

 

навч. каб.

 

 

навч. каб.

10.00

 

 

10.00

 

 

11.00

3 класи

 

 

4  класи

 

 

1-2 класи

Лагутіна Г.О.

Кваша В.П.

 

Меланич Н.П.

Фаріон Л.В.

 

Класні керівники

5-8 класи

Веселі старти

 

Заняття «Новорічний брейн – ринг»

 

 

 

Робота комп’ютерного класу

 

Гурток «Позитив»

спортзал

 

навч. каб .

 

 

 

навч. каб.

 

акт. зала

13.00

 

10.00

 

 

 

12.00

 

15.00

5-6 класи

 

7-8 класи

 

 

 

8 класи

 

гуртківці

Крижановський В.М.

 

Солнцева А.С.

Шапошник В.В.

Дмитренко Т.В.

Артем’єва Г.Г.

Толоконнікова С.А.

 

Радченко Н.Ю.

9-11 класи

Індивідуальна робота соц. педагога

 

Заняття «Подорож Німеччиною»

Секція з тхеквандо

 

Підготовка до Вертепу

навч. каб.

 

навч. каб.

спортзал

 

навч. каб

13.00

 

12.00

1700

 

1000

діти СЖО

 

10 клас

гуртківці

 

9-11 класи

Жименко Н.М.

 

Братута Т.С.

Фоміна В.В.

 

Євдокимова Н.П.

Щетініна О.Г.

 

03.01.2018

  середа

                                                                             1-4 класи

Відеогодина «В гостях у казки»

 

Гурток «Східні танці»

 

Заняття «Умілі ручки»

навч. каб.

 

акт. зала

 

навч. каб.

12.00

 

15.00

 

10.00

3, 4 класи

 

гуртківці

 

2 класи

Класні керівники

 

Мальцева О.В.

 

Класні керівники

                                                                             5-8 класи

МК класних керівників

 

Індивідуальна робота соціального педагога

Заняття «Новорічний брейн-ринг»

 

Гурток «Бісероплетіння»

 

Веселі старти «Новорічний марафон»

 

Гурток «Позитив»

 

Гурток «Промінчик»

навч.каб.

 

навч.каб.

 

навч. каб.

 

навч. каб.

 

спортзал

 

акт. зала

 

акт. зала

10.00

 

12.00

 

10.00

 

12.00

 

13.00

 

15.00

 

10.00

 

 

5-8 класи

 

5-7 класи

 

гуртківці

 

6-8 класи

 

гуртківці

 

гуртківці

Класні керівники

Дмитренко Т.В.

Жименко Н.М.

 

Класні керівники

 

Артем’єва Н.Г.

 

Крижановський В.М.

 

Радченко Н.В.

 

Сьоміна Н.П.

                                                                          9-11 класи

 

Заняття з футболу

 

Гурток з тхеквондо

 

спортзал

 

спортзал

 

10.00

 

17.00

 

9-11 класи

 

9-11 класи

 

Крижановський В.М.

 

Фоміна В.В.

04.01.2018

четвер

1-4 класи

 

Заняття «Сніжинка», «Колядка»

 

Гурток з бадмінтону

 

Мультгодина

навч. каб.

 

спортзал

 

навч. каб.

12.00

 

14.00

 

10.00

2 класи

 

гуртківці

 

3-4 класи

Єрмакова Л.Б.

Лукашевич Н.Л.

Урбанов О.Є.

 

Класні керівники

 

5-8 класи

Спортивні змагання «Новорічна естафета»

 

Бібліотечна година «Щедрий вечір»

 

Індивідуальна робота психолога

 

Гурток «Промінчик»

 

Година спілкування «Новорічні традиції»

спортзал

 

 

бібліотека

 

навч. каб

 

акт. зала

 

навч. каб.

12.00

 

 

13.00

 

12.00

 

13.00

 

11.00

5-6 класи

 

 

5 клас

 

5-8 класи

 

гуртківці

 

7-8 класи

Крижановський В.М.

 

 

Барабаш Л.І.

Щетініна О.Г.

Сейдаметова С.Ш.

 

Сьоміна Н.П.

 

Класні керівники

                                                                           9-11 класи

Заняття з футболу

 

Робота комп’ютерного класу

Робота музею «Мамина світлиця»

спортзал

 

навч. каб.

музей

14.00

 

10.00

12.00

9-11 класи

 

9 клас

10 клас

Крижановський В.М.

 

Толоконнікова С.А.

Євдокимова Н.П.

05.01.2018

 п’ятниця

1-4 класи

Відеогодина  «Морозко»

 

Індивідуальна робота психолога

 

Гурток «Позитив»

навч. каб.

 

навч.каб.

 

акт. зала

11.00

 

12.00

 

15.00

1А, 1Б класи

 

2-3  класи

 

гуртківці

Неклеса І.В.

Гріхно Н.О.

класоводи

Сейдаметова С.Ш.

Радченко Н.Ю.

                                                                        5-8 класи

 

Година спілкування «Різдво на Україні»

 

Секція з футболу

 

Бібліотечна година

«Створення книги»

 

Заняття  «Євроклубу»

 

«Веселі старти»

 

Гурток «Промінчик»

навч. каб

 

 

спортзал

 

бібліотека

 

 

навч. каб.

 

спортзал

 

акт. зал.

 

10.00

 

 

14.00

 

12.00

 

 

12.00

 

10.00

 

11.00

 

5-6 класи

 

 

5-6 класи

 

7-8 класи

 

 

гуртківці

 

7-8 класи

 

гуртківці

Щетініна О.Г.

Євдокимова Н.П.

Толоконнікова

 

 

 

 

 

С.А.

Крижановський В.М.

 

Барабаш Л.І.

Класні керівники

 

Осовська Т.Г.

 

Крижановський В.М.

 

Сьоміна Н.П.

 

                                                                          9-11 класи

 

Засідання ради самоврядування

 

Підготовка до «Вертепу»

навч. каб.

 

навч. каб

 

 

13.00

 

14.00

 

 

9-10 класи

 

10-11 класи

 

 

Осовська Т.Г.

 

Євдокимова Н.П.

Класні керівники

 

09.01.2018

вівторок

1-4 класи

Мультгодина «Різдвяна історія»

 

Конкурс «Новорічний серпантин»

0

навч. каб.

 

навч. каб.

10.00

 

11.00

1-2 класи

 

3,4  класи

Класні керівники

 

Класні керівники

5-8 класи

«Веселі старти»

 

Заняття «Вивчаємо англійську»

 

Робота комп’ютерного класу

Гурток з бадмінтону

 

Індивідуальна робота з мови

 

 

Заняття «Дебати»

 

Засідання самоврядування

спортзал

 

навч. каб .

 

навч. каб.

спортзал

 

навч. каб.

 

 

навч. каб.

 

навч. каб.

13.00

 

10.00

 

12.00

15.00

 

10.00

 

 

11.00

 

10.00

5-6 класи

 

6-7 класи

 

8 класи

гуртківці

 

7 класи

 

 

8 класи

 

лідери

Крижановський В.М.

 

Солнцева А.С.

 

Толоконнікова С.А.

Урбанов О.Є.

 

Шапошник В.В.

Солнцева А.С.

 

Дмитренко Т.В.

 

Осовська Т.Г.

9-11 класи

Індивідуальна робота соц. педагога, психолога

 

Підготовка до «Вертепу»

 

Секція з тхеквандо

навч. каб.

 

 

навч. каб.

 

спортзал

13.00

 

 

10.00

 

10.00

діти СЖО

 

 

10 -11 класи

 

гуртківці

Жименко Н.М.

Сейдаметова С.Ш.

 

Євдокимова Н.П.

Щетініна О.Г.

Фоміна В.В.

10.01.2018

 середа

                                                                             1-4 класи

Відеогодина «Снігова королева»

 

 

 

Індивідуальні заняття з читання та письма

Гурток «Східні танці»

навч. каб.

 

 

 

навч. каб.

 

акт. зала

12.00

 

 

 

11.00

 

13.00

3, 4 класи

 

 

 

2 класи

 

гуртківці

Меланич Н.П.

Фаріон Л.В.

Лагутіна Г.О.

Кваша В.П.

Єрмакова Л.Б.

Лукашевич Н.Л.

Мальцева О.В.

                                                                             5-8 класи

Індивідуальна робота соціального педагога

 

Гурток «Бісероплетіння»

 

Веселі старти «Шкільний м’яч»

 

Гурток «Позитив»

навч.каб.

 

 

навч. каб.

 

спортзал

 

акт. зала

12.00

 

 

12.00

 

13.00

 

15.00

 5-8 класи

 

 

гуртківці

 

6-8 класи

 

гуртківці

Жименко Н.М.

 

 

Артем’єва Н.Г.

 

Крижановський В.М.

 

Радченко Н.В.

                                                                          9-11 класи

 

Засідання  Євроклубу

 

Заняття з футболу

 

Гурток з тхеквондо

навч.каб.

 

спортзал

 

спортзал

14.00

 

10.00

 

17.00

гуртківці

 

9-11 класи

 

9-11 класи

Осовська Т.Г.

 

Крижановський В.М.

 

Фоміна В.В.

 

11.01.2018

четвер

1-4 класи

Мультгодина «Канікули в Простоквашино»»

 

 

Конкурс «Новорічне диво»

навч. каб.

 

 

 

навч. каб.

10.00

 

 

 

10.00

2, 3 класи

 

 

 

4  класи

Лагутіна Г.О.

Кваша В.П.

Єрмакова Л.Б.

Лукашевич Н.Л.

Меланич Н.П.

Фаріон Л.В.

5-8 класи

«Веселі старти»

 

Заняття «Вивчаємо англійську»

 

Робота комп’ютерного класу

 

Гурток з бадмінтону

 

Гурток «Промінчик»

спортзал

 

навч. каб.

 

навч. каб.

 

спортзал

 

акт. зала

13.00

 

10.00

 

12.00

 

15.00

 

10.00

5-6 класи

 

6-7 класи

 

6а клас

 

гуртківці

 

гуртківці

Крижановський В.М.

 

Солнцева А.С.

 

Толоконнікова С.А.

 

Урбанов О.Є.

 

Сьоміна Н.П.

9-11 класи

Індивідуальна робота соц. педагога

 

Бібліотечна година «Щедрий вечір»

 

Підготовка до «Вертепу»

навч. каб.

 

бібліотека

 

навч. каб

13.00

 

11.00

 

10.00

діти СЖО

 

10 клас

 

10 – 11  класи

Жименко Н.М.

 

Братута Т.С.

Барабаш Л.І.

Євдокимова Н.П.

Щетініна О.Г.

12.01.2018

   п’ятниця

1-4 класи

Мультгодина «12 місяців»

 

Конкурс «Снігова круговерть»

 

 

Творчий проект «Обрядові зимові свята»

навч. каб.

 

навч. каб.

 

 

навч. каб.

10.00

 

11.00

 

 

10.00

3 класи

 

4  класи

 

 

2 класи

 

Лагутіна Г.О.

Кваша В.П.

Меланич Н.П.

Фаріон Л.В.

 

Класні керівники

5-8 класи

«Веселі старти»

 

Робота комп’ютерного класу

 

Гурток «Позитив»

 

Гурток «Промінчик»

спортзал

 

навч. каб.

 

акт.зала

 

акт. зал.

13.00

 

12.00

 

15.00

 

11.00

5-6 класи

 

8 класи

 

гуртківці

 

гуртківці

Крижановський В.М.

 

Толоконнікова С.А.

 

Радченко Н.Ю.

 

Сьоміна Н.П.

9-11 класи

Заняття «Цікава хімія»

 

Секція з тхеквандо

 

Підготовка до «Вертепу»

навч. каб.

 

спортзал

 

навч. каб

13.00

 

17.00

 

10.00

9 клас

 

гуртківці

 

10- 11 класи

Жименко Н.М.

 

Фоміна В.В.

 

Євдокимова Н.П.

Щетініна О.Г.

 

Заступник директора з ВР                                                                                           Таран Є.В.