Увага!

1 вер. 2020
Проект "Безпечна школа"

Шановні батьки!
У Дніпрі розпочато формування єдиного освітнього простору, корисного як для дітей та батьків, так і для вчителів. Один з елементів є «Безпечна школа» та пластиковий @Учнівський.
«Безпечна школа» - це більше ніж турнікети.
Отримавши новий пластиковий учнівський відкриваються головні переваги:
1. Дитина може безкоштовно їздити в громадському електротранспорті міста та зі знижкою у автобусах.
2. Батьки зможуть впливати на якість навчання, харчування у школі. Впливати на визначення перспективних напрямків освіти, спортивних секцій, у закладах позашкільної освіти.
3. @Учнівський дає змогу отримати знижки на відвідування муніципальних державних музеїв, театрів, філармоній, кінотеатрів та розважальних центрів.
4. Батьки зможуть отримувати сповіщення у зручному для них месенджері (Viber, messenger), про те коли дитина зайшла та вийшла зі школи.
5. У майбутньому доступ до електронних щоденників, розкладів, домашніх завдань.
Зареєструватись у системі можна заповнивши паперову анкету (її можна отримати у класного керівника) а також це можна зробити онлайн на сайті: dniprosmart.dp.ua
Після реєстрації дитина отримає свій персональний набір «Безпечної школи»: учнівський, стікери, спеціальну кишеню зі стрічкою, щоб не загубити учнівський, та інформаційний буклет з безкоштовними освітніми послугами.
Це легко! У разі питань звертайтеся до класного керівника. Також знаходьте нас у телеграм: @humpolitic