8 бер. 2017

Вітаю зі святом весни!

Бажаємо сонця ясного на землі й на обрії, долі незрадливої, щедрої, доброї. Хай все задумане здійсниться, хай радістю дні розпочинаються!!!
28 лют. 2017

Шануємо пам'ять загиблих в АТО

У районному Будинку творчості відбувся урочистий захід-вшанування пам'яті випускників шкіл району, що загинули в АТО
27 лют. 2017

Дніпровській області - 85 років!

У школі пройшов єдиний урок, присвячений 85-ій річниці Дніпровської області. Учні дізналися про історію виникнення області, її економічний потенціал, природні багатства та інші цікаві факти про рідний край
24 лют. 2017

Районний семінар

У школі пройшла творча зустріч вчителів-ветеранів Новокодацького району
21 лют. 2017

Вітаємо з міжнародним днем Рідної мови!

Вона унікальна... твоя мова
20 лют. 2017

Шануємо героїв Небесної Сотні

В школі проведені єдині уроки пам'яті Героїв Небесної Сотні
20 лют. 2017

Співпраця працівників поліції та школи

Учні школи з нетерпінням чекали нової зустрічі з працівниками поліції, які ознайомили школярів з небезпеками в соціальних мережах та способами їх запобігання.
13 лют. 2017

Оновлення програм для базової середньої освіти

Кожен може долучитись до змін: на платформі EdEra стартувало обговорення програм базової школи (5-9 класи)
7 лют. 2017

День безпечного Інтернету

пройде під гаслом «Будь зміною: об’єднаймося для кращого Інтернету».
27 січ. 2017

Пам'ятаємо жертв Голокосту та героїв Крут

В школі пройшли єдині уроки до міжнародного дня пам'яті жертв Голокосту та пам'яті героїв Крут.