ВІДКРИТИЙ ДОСТУП

Відповідно до статей 26, 30, 78, 79 Закону України «Про освіту» від 5 вересня 2017 року № 2145-VІІІ, наказу управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради від 10.11.2017 року № 290 «Про прозорість та інформаційну відкритість закладів освіти», з метою забезпечення прозорості та інформаційної відкритості діяльності закладів освіти на сайті нашої школи створено розділ "Відкритий доступ".

ЛІЦЕНЗОВАНИЙ ОБСЯГ ТА ФАКТИЧНА КУЛЬКІСТЬ ОСІБ, ЯКІ НАВЧАЮТЬСЯ В ЗАКЛАДІ ОСВІТИ
Проектна потужність - 500 учнів, фактична кількість станом на 01.09.2017 - 534 учні (18 класів)

МОВА ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ
українська