Відкриття пришкільного табору

Промінців домалювало.

А блакитним сонцю треба
Підфарбовувати небо.

Такими словами розпочалося сьогодні у нашій школі 94 відкриття дитячого пришкільного табору «Сонячне місто».

Цього дня школа гостинно прийняла в свої обійми дітей, які не захотіли прощатися з нею, а вирішили ще частину літа провести зі шкільними друзями.

В цьому році у пришкільному таборі «Сьонячне місто» відпочиватиме 50 дітей. Діти з нетерпінням чекали відкриття табору, і от нарешті після клопітких буднів воно настало. Літні канікули дітей після напруженої розумової праці не можна уявити без активного відпочинку. Саме в пришкільному таборі на школярів чекатимуть спортивні змагання, творчі конкурси, екскурсії.

Перший день в літньому пришкільному таборі пройшов весело, цікаво та змістовно. Вихованці ознайомилися із планом роботи табору, інструктажем з правил техніки безпеки в таборі і поза його межами; розучували девізи та отримали емблеми табору та загонів, відвідали 4 гуртки та відпочивали на свіжому повітрі. Нехай кожен день у таборі буде корисним та яскравим!