Наші випускники

МИРОШНИЧЕНКО

СЕРГІЙ  ОЛЕКСАНДРОВИЧ

(10.01.1995 - 14.07.2014)

В ніч на 14 червня 2014 року озброєні бойовики в Луганську пострілами із зенітної установки та кулемету збили військово-транспортний літак Повітряних сил Збройних сил України Іл-76. На борту літака знаходилися 49 чоловік: 40 військових 25-ї бригади повітряно-десантних військ, які базувалися під Дніпропетровськом, і 9 членів екіпажу із Мелітополя. Всі загинули під час виконання антитерористичної операції, захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Штаб національного захисту Дніпропетровської області оприлюднив список бійців 25-ї окремої Дніпропетровської повітряно-десантної бригади та екіпажу літака ІЛ-76, що загинули 14 червня 2014 року під час посадки в аеропорту Луганська.

Серед бійців був і випускник нашої школи МИРОШНИЧЕНКО СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ, 1995 року народження.

Сергій закінчив 9 класів комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа №94» Дніпропетровської міської ради в 2010 році. Хлопець був здібним, дисциплінованим, скромним,життєрадісним, товариським, самостійним, працелюбним.

До старших ставився з повагою. Мав багато друзів серед однолітків.

Учительський та учнівський колектив школи виражає щирі співчуття батькам, рідним та друзям

МИРОШНИЧЕНКА СЕРГІЯ

ПАМ’ЯТАЄМО! ЛЮБИМО! СУМУЄМО!

Інна Василівна Фролова,